Yatay Sondaj'da Çözüm Ortağınız

Hakkımızda

TEKYÖN TÜNEL TEKNOLOJİLERİ İNŞAAT HİDROLİK MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ, yatay sondaj ve tünel inşaatı işleri konusunda hizmet vermek üzere 1987’de kurulmuştur. Türkiye’deki kazısız altyapı teknolojisine olan ihtiyaçların oluşturduğu talepler doğrultusunda kendisini geliştirerek kısa sürede makine parkı ve uzman kadrosu ile çeşitli projelere hızlı cevap verebilecek duruma ulaştı ve gelişimini dünya çapında birçok önemli projede altyapı çalışmalarında bulunarak devam ettirdi.

Tekyön Tünel Teknolojileri, özellikle yatay boru sürme ve tünel işleri konusunda uzmanlaşan kadrosu ile mikrotünel ve boring makinelerini kullanarak 300 mm’ den 3000 mm’ ye, yönlendirilebilir yatay sondaj makineleri ile 1000 mm’ye kadar çeşitli çaplarda borular ile yatay sondaj ve tünel işlerini Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında gerçekleştirmektedir.

Kendi imalatı olan makineleri kullanması ise hem ekonomik çözümler üretmesini hem de projelerin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli teknolojik revizyonları makinelerine adapte edebilmesini sağlamaktadır. Bu sayede Tekyön Tünel Teknolojileri sektörün lider ve vazgeçilmez çözüm ortağı haline gelmiştir.

Tekyön Tünel’in, sürekli takip ettiği sektörel gelişim ve yenilikler paralelinde oluşturduğu, Türkiye’nin en büyük makine parkında farklı büyüklük ve güçlerde yatay sondaj makineleri bulunmaktadır.